În conformitate cu informațiile obținute de misiunile diplomatice și oficiile consulare ale României în străinătate, la acest moment, 29 de cetățeni români din străinătate au fost confirmați ca fiind infectați cu COVID-19: 23 în Italia, 2 în Namibia, 1 în Spania, 1 în Luxemburg, 1 în Irlanda și 1 în Tunisia. De asemenea, MAE precizează […]
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: OFICIAL. 29 de români din străinătate, confirmați pozitiv COVID-19! Trei AU MURIT!
Credit autor: ms.

