Știri

OFICIAL. 29 de români din străinătate, confirmați pozitiv COVID-19! Trei AU MURIT!

În conformitate cu informațiile obținute de misiunile diplomatice și oficiile consulare ale României în străinătate, la acest moment, 29 de cetățeni români din străinătate au fost confirmați ca fiind infectați cu COVID-19: 23 în Italia, 2 în Namibia, 1 în Spania, 1 în Luxemburg, 1 în Irlanda și 1 în Tunisia. De asemenea, MAE precizează […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: OFICIAL. 29 de români din străinătate, confirmați pozitiv COVID-19! Trei AU MURIT!

Credit autor: ms.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button