Românii urmăresc îndeaproape evoluția confruntărilor dintre ucraineni și ruși, iar unii dintre ei au ajuns să ia decizii neașteptate. Apariția unor vești privind o eventuală amenințare nucleară din partea Rusiei i-a împins pe mulți români spre farmacii, pentru a-și face stocuri de tablete cu iod, fiind considerate utile împotriva radiațiilor. Magazinele online care aveau acest […]
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Românii au asaltat farmaciile: se cumpără masiv medicamentul folosit în caz de atac nuclear!
Credit autor: ms.
