Reprezentanții Primăriei Municipiului Târgu Mureș au anunțat miercuri, 19 aprilie, prin intermediul unui text postat pe pagina de Facebook a instituției, că începând din aceeași zi ”începe colectarea deșeurilor menajere de pe domeniul public.” ”În urma procedurilor inițiate de primarul Soós Zoltan în cursul zilei de marți, 18 aprilie, ADI Ecolect a dat ordinul de …
Post-ul Echipa lui Soós Zoltan estimează: 2.500 de tone de gunoi restant, pe domeniul public din Târgu Mureș! apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Echipa lui Soós Zoltan estimează: 2.500 de tone de gunoi restant, pe domeniul public din Târgu Mureș!
Credit autor: redactia.
