Angajații de la ”Drumurile Naționale” revopsesc marcajele rutiere de pe DN 15, zona centrală din Sângeorgiu de Mureș, a informat miercuri seara, 27 septembrie, ing. Sófalvi Sándor Szabolcs, primarul comunei Sângeorgiu de Mureș. ”Și… se pare că mâine se vor rezolva și două dintre solicitările noastre mai vechi: se va realiza marcaj de interzicere a staționării pe …
Post-ul Marcaje noi în Sângeorgiu de Mureș apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Marcaje noi în Sângeorgiu de Mureș
Credit autor: redactia.
