Administrație

Marcaje noi în Sângeorgiu de Mureș

Angajații de la ”Drumurile Naționale” revopsesc marcajele rutiere de pe DN 15, zona centrală din Sângeorgiu de Mureș, a informat miercuri seara, 27 septembrie, ing. Sófalvi Sándor Szabolcs, primarul comunei Sângeorgiu de Mureș. ”Și… se pare că mâine se vor rezolva și două dintre solicitările noastre mai vechi: se va realiza marcaj de interzicere a staționării pe …
Post-ul Marcaje noi în Sângeorgiu de Mureș apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Marcaje noi în Sângeorgiu de Mureș

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button