
Două orașe din județul Mureș fac un pas important spre modernizarea digitală, printr-un proiect finanțat prin fonduri europene nerambursabile în cadrul Programului „Regiunea Centru” 2021-2027, care vizează transformarea modului în care cetățenii interacționează cu administrația locală. Conform comunicatului de presă transmis de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure vor implementa […]
Post-ul Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure își duc administrațiile în era digitală apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure își duc administrațiile în era digitală
Credit autor: redactia.
