Administrație

Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure își duc administrațiile în era digitală

Două orașe din județul Mureș fac un pas important spre modernizarea digitală, printr-un proiect finanțat prin fonduri europene nerambursabile în cadrul Programului „Regiunea Centru” 2021-2027, care vizează transformarea modului în care cetățenii interacționează cu administrația locală. Conform comunicatului de presă transmis de Agenția pentru Dezvoltare Regională Centru, Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure vor implementa […]
Post-ul Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure își duc administrațiile în era digitală apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Miercurea Nirajului și Sângeorgiu de Pădure își duc administrațiile în era digitală

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button