Cultură

Ministerul Educaţiei spune că nu a interzis oferirea de flori şi mărţişoare în şcoli

Ministerul Educaţiei nu a transmis şi nici nu va transmite către unităţile şi instituţiile de învăţământ nici o interdicţie expresă legată de oferirea în acest an de flori şi mărţişoare. Potrivit Ministerului Educatiei, în Ordinul elaborat în comun cu cei de la Sănătate, privind condițiile de redeschidere a școlilor, se prevede interzicerea schimbului de obiecte […]
Articolul Ministerul Educaţiei spune că nu a interzis oferirea de flori şi mărţişoare în şcoli apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Ministerul Educaţiei spune că nu a interzis oferirea de flori şi mărţişoare în şcoli

Credit autor: MIRELA ROTAR.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button