Sănătate

CJ Harghita își închide porțile după ce o angajată a fost infectată cu coronavirus

O angajată a Consiliului Judeţean (CJ) Harghita a fost testată pozitiv la COVID-19, salariaţii instituţiei urmând să lucreze de acasă. Într-un mesaj postat pe o reţea de socializare, preşedintele CJ Harghita, Borboly Csaba, a arătat că se face o dezinfecţie generală în clădirea Palatului Administrativ, iar în zilele de luni, marţi şi miercuri, angajaţii vor […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: CJ Harghita își închide porțile după ce o angajată a fost infectată cu coronavirus

Credit autor: Corina Muntean.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button