O angajată a Consiliului Judeţean (CJ) Harghita a fost testată pozitiv la COVID-19, salariaţii instituţiei urmând să lucreze de acasă. Într-un mesaj postat pe o reţea de socializare, preşedintele CJ Harghita, Borboly Csaba, a arătat că se face o dezinfecţie generală în clădirea Palatului Administrativ, iar în zilele de luni, marţi şi miercuri, angajaţii vor […]
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: CJ Harghita își închide porțile după ce o angajată a fost infectată cu coronavirus
Credit autor: Corina Muntean.
