Sport

România, învinsă de India la tenis de masă

Echipa feminină de tenis de masă a României, avându-le în componență pe Szöcs Bernadette, Elisabeta Samara, Andreea Dragoman și Adina Diaconu, a pierdut, luni, în fața Indiei cu scorul de 3-2, în optimile de finală ale Jocurilor Olimpice de la Paris. Asiaticele au câștigat meciul de dublu, în care Elisabeta Samara și Adina Diaconu au […]
Articolul România, învinsă de India la tenis de masă apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: România, învinsă de India la tenis de masă

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button