Echipa feminină de tenis de masă a României, avându-le în componență pe Szöcs Bernadette, Elisabeta Samara, Andreea Dragoman și Adina Diaconu, a pierdut, luni, în fața Indiei cu scorul de 3-2, în optimile de finală ale Jocurilor Olimpice de la Paris. Asiaticele au câștigat meciul de dublu, în care Elisabeta Samara și Adina Diaconu au […]
Articolul România, învinsă de India la tenis de masă apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: România, învinsă de India la tenis de masă
Credit autor: Rotar Mirela.
