Știri

Au furat cabluri telefonice de pe stâlpi din Miercurea Nirajului

Polițiștii orașului Miercurea Nirajului au identificat și reținut, pentru 24 de ore, doi bărbați, de 39 și 20 de ani, bănuiți de săvârșirea infracțiunii de furt calificat.
Din cercetările efectuate de polițiști, a reieșit faptul că, în cursul lunii iulie a acestui an, cei în cauză ar fi sustras mai multe secțiuni de cabluri telefonice, totalizând o lungime de aproximativ un kilometru, de pe mai mulți stâlpi de susținere a instalațiilor electrice din orașul Miercurea Nirajului.
Au furat cabluri telefonice de pe stâlpi din Miercurea Nirajului at


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Au furat cabluri telefonice de pe stâlpi din Miercurea Nirajului

Credit autor: Punctul.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button