Știri

DEZASTRU | Să vină turiștii! Îi așteptăm cu “masa pusă” în inima orașului! FOTO

După ce prima zi a Zilelor Târgu Mureșene a lăsat în urmă un gust amar pentru mulți locuitori, realitatea din această dimineață confirmă cele mai pesimiste așteptări. În timp ce executivul primăriei se laudă cu evenimente de mare amploare, pentru care s-au „risipit” peste 2 milioane de lei pe artiști aduși din afara orașului — […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: DEZASTRU | Să vină turiștii! Îi așteptăm cu “masa pusă” în inima orașului! FOTO

Credit autor: ms.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button