Un bărbat şi o femeie, ambii în vârstă de 75 de ani, au fost găsiţi inconştienţi, luni, într-o locuinţă din judeţul Mureş, existând suspiciunea că s-au intoxicat cu monoxid de carbon. Când au ajuns la ei echipajele de salvare, în casă nu s-au constatat valori anormale ale concentraţiilor de gaz în aer. Victimele au fost […]
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Doi bătrâni au fost găsiți inconștienți în locuința lor din județul Mureș!
Credit autor: ms.
