Știri

Doi bătrâni au fost găsiți inconștienți în locuința lor din județul Mureș!

Un bărbat şi o femeie, ambii în vârstă de 75 de ani, au fost găsiţi inconştienţi, luni, într-o locuinţă din judeţul Mureş, existând suspiciunea că s-au intoxicat cu monoxid de carbon. Când au ajuns la ei echipajele de salvare, în casă nu s-au constatat valori anormale ale concentraţiilor de gaz în aer. Victimele au fost […]


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Doi bătrâni au fost găsiți inconștienți în locuința lor din județul Mureș!

Credit autor: ms.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button