Știri

FUTSAL: Liga 2 – Suntem în semifinală, după un thriller de zile mari!

Echipa noastră a trebuit să remonteze un handicap de 4 goluri, după ce în primul meci de la Piatra Neamţ a pierdut cu 5-9.
După o primă repriză echilibrată în care am reuşit să recuperăm doar un gol, a urmat o a doua repriză excelentă, în care elevii lui Endre Kacsó s-au mobilizat şi au reuşit să anihileze handicapul. 8-4.
Au urmat loviturile de la şase metri unde portarul nostru, Ferenc Nagy a reuşit să pareze două asemenea lovituri, dând şansa băieţilor să se califice între primele patru echipe din Liga 2.
FUTSAL: Liga 2 – Suntem în semifinală, după un thriller de zile mari! at

Sursa articolului: FUTSAL: Liga 2 – Suntem în semifinală, după un thriller de zile mari!

Credit autor: Punctul.