Social

Polițiștii acționează cu sistemul radar e-Sigur

Astăzi, 19 martie, polițiștii acționează cu sistemul de monitorizare e-Sigur, pentru a depista posibile încălcări ale normelor de circulație pe drumurile publice în zonele cu risc rutier din județul Mureș. Dispozitivele radar montate pe trepiede mobile surprind vehiculele care depășesc limita legală de viteză sau care încalcă alte reguli de circulație. Potrivit Biroului de Presă […]
Post-ul Polițiștii acționează cu sistemul radar e-Sigur apare prima dată în Stiri din Mures, Stiri Targu mures – Liderul presei muresene.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Polițiștii acționează cu sistemul radar e-Sigur

Credit autor: redactia.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button