Unul dintre cei mai cunoscuţi ciocolatieri artizani din judeţul Mureş, Răzvan Rusu, care a deschis un atelier în municipiul Reghin, va lansa în acest an un produs nou şi o cutie specială de bomboane, concepute pentru Casa Regală a României, care vor fi oferite ca protocol.
“Anul acesta vom lansa o cutie deosebită cu adevărat. Lucrăm deja de peste două luni la ea şi la produs în sine, pentru că are o destinaţie foarte specială şi anume cutia îi va însoţi pe membrii Casei Regale în toate delegaţiile oficiale şi va fi oferită drept cadou în vizitele oficiale, în special din afara ţării.
Un ciocolatier artizan din Reghin lansează un produs şi o cutie specială pentru protocolul Casei Regale at
Aceasta stire este preluata.
Sursa articolului: Un ciocolatier artizan din Reghin lansează un produs şi o cutie specială pentru protocolul Casei Regale
Credit autor: Punctul.
