Cultură

Studenții de la UMFST s-au întâlnit astăzi cu angajatorii

Aproximativ 50 de companii de top s-au întâlnit astăzi cu studenții Universității de Medicină, Științe și Tehnologie ”George Emil Palade” din Târgu Mureș, în cadrul evenimentului „Față în Față cu Angajatorii”. Acestea și-au prezentat posibilitățile de carieră din domeniile medicină, farmacie, inginerie, informatică, filologie și economie. Noutatea acestei ediții a reprezentat-o faptul că standurile angajatorilor […]
Articolul Studenții de la UMFST s-au întâlnit astăzi cu angajatorii apare prima dată în Radio Romania Targu Mures.


Aceasta stire este preluata.

Sursa articolului: Studenții de la UMFST s-au întâlnit astăzi cu angajatorii

Credit autor: Rotar Mirela.

Articole similare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Back to top button